cardizayn.com aşağıdaki ödeme seçenekleriyle peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Belirtilenlerin dışındaki ödeme yöntemleri (kapıda ödeme, kapıda kartla ödeme vb) kullanılmamaktadır.

  • Havale / EFT
  • Kredi Kartı
  • Banka (ATM) Kartı
  • Sanal Kredi Kartı   

Sanal Kredi Kartı; vadesiz hesabınıza ya da kredi kartınıza bağlı tanımlanan, limitini sizin belirlediğiniz, internette alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.


Kapıda ödeme

Kapıda ödemeyle ürün satışı yapmamaktadır. Satışa çıkarılmış ürünler, yukarıda belirtilen ödeme yöntemleri ile sipariş verebilirsiniz.


Farklı kartlarla/ödeme seçenekleriyle ödeme yapmak

Alışveriş sepetinizdeki ürünlere tek seferde farklı ödeme yöntemleriyle ödeme yapma seçeneği bulunmamaktadır. Bir ürünü satın alırken farklı ödeme yöntemleri veya farklı kartlarla ödeme yapmak isterseniz mağazadan ürün bedeline karşılık gelecek şekilde özel satışlar açmasını isteyebilirsiniz. Böylece, adınıza özel açılan satışlara farklı kartlarla ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Taksit seçenekleri

Üye işyeri kartları ile uygun komisyonlarla 9 taksite kadar ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ürün detay sayfalarında taksit seçenekleri ve örnek ödeme tablosu mevcuttur.